(0) |
Комфортна експлуатація
Духова шафа Hansa BOEI68461 повністю реалізує ваш кулінарний потенціал. Ви зможете щодня дивувати своїх близьких вишуканими стравами та кулінарними шедеврами. Апарат об'єднує в собі механічне та сенсорне керування, що робить експлуатацію максимально простою й комфортною. До того ж уся інформація зображається на невеликому дисплеї, який не дасть вам помилитися у виборі параметрів.
Економна робота
Духова шафа повністю електрична, тому для роботи досить просто ввімкнути її в розетку. Апарат належить до класу енергоспоживання А, що свідчить про його економність. І це дійсно так, адже за цілу годину роботи він споживає всього лише 0.86 кВт енергії.
Функціонал нової Hansa BOEI68461
Серед функційних можливостей варто зазначити конвекцію і гриль. Завдяки ефективній системі конвекції, тепле повітря рівномірно розподіляється всією внутрішньою частиною духовки. Це дає змогу якісніше та рівномірніше запікати страви. Щодо гриля, то саме він забезпечить хрустку скоринку, яку так усі люблять. Неможливо обійти стороною і вбудований таймер. Він автоматично зупинить роботу апарата після закінчення заданого часу.
Зовнішні особливості й догляд
Hansa BOEI68461 не вирізняється громіздкими розмірами. Він легко знайде свій куточок на будь-якій кухні. Водночас приємний зовнішній вигляд зі строгими лініями й бездоганною формою чудово доповнить інтер'єр. Внутрішня підсвітка дасть спостерігати за процесом приготування крізь скляні дверцята.
| Комплектация | Духова шафа Глибоке деко ProCook Плоске деко ProCook Решітка для сушіння (смаження) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 57.5 см |
| Вага | 32.4 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 67 х 70 см |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність підключення | 2900 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-230 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє і нижнє нагрівання + конвекція Гриль Верхнє нагрівання + гриль (супергриль) Розморожування Нижнє нагрівання Швидке нагрівання Верхнє нагрівання + гриль + конвекція Верхнє нагрівання + нижнє нагрівання |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 62 |
| Напрямні для деко | Рельєфні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.86 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 56 см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.