(0) |
Духова шафа електрична GorenjeBSA6737E15BGз функцією пари.
| Комплектация | Глубокий эмалированный противень Мелкий эмалированный противень Решетка Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Вага | 29 кг |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 62 х 67.5 см |
| Кількість програм | 13 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Быстрый нагрев духовки Классический нагрев (снизу + сверху) + работа вентилятора Большой гриль + работа вентилятора AirFry: интенсивное запекание Вентиляционный нагрев Классический нагрев (снизу + сверху) Большой гриль Медленное приготовление GentleBake Пицца FrozenBake: приготовление замороженных блюд Очистка паром AquaClean Верхнее освещение духовки |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 77 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.821 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59-60 х 56-56.4 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2700 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.