(0) |
SteamBake подарує чудову випічку
SteamBake дає змогу готувати, як у пекарні, перебуваючи у власному домі: досить натискання кнопки. Вологість допоможе тісту повністю піднятися, даючи змогу досягти чудової, ніжної м'якоті, а сухе нагрівання надає скоринці насиченого блиску. Ви оціните не тільки чудову випічку, а й смажену курку та рибу.
AquaClean спростить очищення
Прибирання після приготування не має бути тяжкою повинністю — наша духова шафа використовує для самоочищення силу вологості. Система AquaClean випаровує воду на дні духової шафи, і пара розм'якшує залишки жиру та бризок, які інакше було б важко видалити з поверхні. Це природним чином спрощує очищення.
РК-дисплей із таймером забезпечить точність настроювання
Світлодіодний дисплей із таймером дає змогу легко відстежувати стан страв. Він також дає змогу встановити точний час приготування й стежити за стравами, що готуються. Контроль духовки не становитиме великих труднощів. Тепер ви зможете сконцентруватися на розкритті свого кулінарного творчого начала.
Рівномірне приготування: швидко й ефективно
Система Even Cooking розподіляє тепло усім об'ємом духовки, забезпечуючи рівномірне приготування. Все це без потреби повертати страву. Ця технологія прискорює розігрівання духової шафи, економлячи як ваш час, так і електрику.
Багаторівневе приготування — рівномірне приготування
Оцініть рівномірність приготування на кількох рівнях. Додатковий нагрівальний контур забезпечує рівномірне нагрівання на трьох рівнях. Це ідеальне рішення для печива нашвидкуруч та пишних пирогів.
| Комплектация | Духова шафа Емальоване деко для торта Емальоване деко Хромована решітка Телескопічні напрямні Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4 х 59.6 х 56.9 см |
| Вага | 29.7 кг |
| Вага в упаковці | 30.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.5 х 62.5 х 66.5 см |
| Кількість програм | 14 |
| Потужність підключення | 2980 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 1 |
| Режими приготування | Нижнє нагрівання Конвекція Конвекція/Традиційне приготування Розморожування Гриль Вентилятор з вологою Піца Конвекція з вентилятором PLUS Турбогриль |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 72 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування Конвекція Приготування на парі Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.81 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Потужність гриля | 2700 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.