(0) |
Сучасний дизайн
Духова шафа Kaiser EH 6367 стане стильним та практичним елементом вашої кухні, додасть легкості у повсякденних справах, саме з нею ваші страви будуть як завжди на висоті!
Гриль
Здорова їжа легко доступна у вашому будинку, адже з функцією гриля ви можете приготувати смачні овочі без додавання олії, запекти м'ясо з хрусткою скоринкою, яке всередині залишатиметься ніжним і соковитим, як на свіжому повітрі.
Зручність та безпека з хромованими напрямними
Завдяки хромованим напрямним так легко і безпечно перевірити готовність страв, адже лист стійко фіксується, а догляд за напрямними досить простий, оскільки при необхідності їх можна зняти та очищати навіть у посудомийній машинці
| Гарантия | 1 місяць офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4 х 59.4 х 55.6 см |
| Вага в упаковці | 36.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.8 х 57.9 х 63.9 см |
| Кількість програм | 10 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхній + нижній Верхній + нижній + конвекція Гаряче обдування Нижня + конвекція Нижня + маленька решітка + обдування Нижня + основна решітка + обдування Основна решітка Основна решітка + конвекція Холодне обдування (розморожування) Малий гриль |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 69 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Конвекція Рожен Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 50 см |
| Матеріал панелі керування | Емаль |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.