(0) |
Бюджетна духова шафа із серії HansaBOEI 681121вдало поєднує в собі красивий дизайн, просте та зрозуміле управління, стандартний набір функцій та низьку ціну.
Це надійна духова шафа, об'ємом 62 літри - підійде для сім'ї з кількох людей. На вибір є 8 режимів нагріву, серед яких гриль, конвекція та розморожування продуктів, а також на внутрішній стороні дверцят є деякі рецепти. Максимальна температура приготування становить 250 градусів, причому завдяки швидкому розігріву позначка 150 градусів досягається всього за 4 хвилини. А внутрішнє освітлення духовки дозволяє контролювати процес приготування без втрати тепла, тобто не відчиняючи дверцят.
Також Hansa BOEI 681121 обладнана таймером, легкоочисними дверцятами зі знімним склом для зручнішого догляду і комплектується деком Procook з особливою структурою у вигляді сот під час запікання жир стікає в спеціальні борозенки, не пригоряючи до продуктів. Крім цього, модель отримала окрему функцію Clean для очищення духовки парою: вам необхідно просто налити воду та запустити програму, після чого прибрати розм'якшені забруднення та залишки їжі ганчіркою.
| Комплектация | Глубокий противень Плоский противень Решетка для жарки |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 57.5 см |
| Вага | 30.65 кг |
| Вага в упаковці | 33.35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 62 х 67.5 см |
| Додаткові характеристики | Система очистки: гидролиз (паром) |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність підключення | 2900 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Быстрый предварительный нагрев (функция) Верхний и нижний тэн + конвекция Гриль Верхний тэн+гриль (супергриль) Размораживание (только вентилятор) Нижний нагрев Верхний тэн + гриль + конвекция Верхний тэн + нижний тэн |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Об'єм, л | 62 |
| Напрямні для деко | Рельєфні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.77 кВт/год |
| Система очищення | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 56 см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.