(0) |
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви віддаєте перевагу готуванню риби, стейків або тостів у духовці.
| Комплектация | Духова шафа 2 емальовані дека Решітка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4 × 59.4 × 56.6 см |
| Вага | 41.5 кг |
| Вага в упаковці | 45.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Газовий |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 66 х 66 см |
| Кількість програм | 3 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Режими приготування | Нижнє нагрівання Подвійний гриль Подвійний гриль + обдування |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 66 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Газ-контроль Електрозапалювання |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Емаль легкого очищення Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 58.5 х 56 х 54.3 см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.