(0) |
КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ A
Hansa піклується про довкілля, застосовуючи поряд із новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
РОЗМОРОЖУВАННЯ
Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м'ясо, риба, хліб і печиво. Завжди у вашому розпорядженні.
ХРОМОВАНІ НАПРЯМНІ
Напрямні з неіржавкої сталі забезпечують надійне положення дека в духовій шафі та легкість його переміщення, коли необхідно щось на нього покласти або з нього прибрати. Напрямні можна знімати та мити в посудомийній машині.
| Комплектация | Духова шафа Глибоке деко ProCook Решітка для смаження Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 57.5 см |
| Вага | 32.4 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 67 х 70 см |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність підключення | 2900 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє і нижнє нагрівання + конвекція Гриль Верхнє нагрівання + гриль (супергриль) Розморожування Нижнє нагрівання Швидке нагрівання Верхнє нагрівання + гриль + конвекція Верхнє нагрівання + нижнє нагрівання (конвекція) |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 65 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.99 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 56 см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.