(0) |
Hansa — це добре відомий європейський бренд побутової техніки, доступний у понад 20 країнах, який також є найкращим вибором на ринках Східної Європи. Майже 70-річний досвід у виробництві побутової техніки дав нагоду розробити широкий і різноманітний асортимент побутової техніки, який задовольняє потреби мільйонів споживачів щодо дизайну та технологій.
| Комплектация | Духовой шкаф электрический Глубокий противень ProCook Плоский противень ProCook Решетка для сушки (жарки) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 x 59.5 x 57.5 см |
| Вага | 31.25 кг |
| Вага в упаковці | 34.05 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 x 67 x 70 см |
| Кількість програм | 12 |
| Потужність підключення | 3100 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Кількість рівнів напрямних | 1 |
| Режими приготування | Верхний и нижний нагрев + конвекция Гриль Верхний нагрев + гриль (супергриль) Размораживание Нижний нагрев Быстрый нагрев Турбо конвекция + нижний нагрев (пицца) Турбо конвекция Верхний нагрев + гриль + конвекция Верхний нагрев + нижний нагрев SoftSteam турбо конвекция SoftSteam конвекция |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Об'єм, л | 65 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Конвекція Приготування на парі Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.87 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 x 56 x 56 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.