(0) |
Електрична духова шафа ELEYUS ESTER 6006 BL — це новинка від національного бренда вбудованої техніки для кухні ELEYUS. Духова шафа ELEYUS ESTER 6006 BL не тільки стане прикрасою будь-якої кухні, але й завдяки оптимально підібраним функціям, простоті у використанні та догляді буде незамінним супутником як кулінара-початківця, так і досвідченого кухаря. Ми подбали про те, щоб духова шафа ELEYUS ESTER 6006 BL створила ідеальний ансамбль з іншою вбудованою технікою й перетворила вашу кухню на оазис краси та стилю.
Електрична духова шафа ELEYUS ESTER 6006 BL має внутрішній об'єм 62 л, який дасть змогу із легкістю приготувати улюблені страви. Клас енергоефективності «А» дасть змогу істотно економити на електроенергії. Потужність духової шафи становить усього 2,1 кВт, однак водночас він швидко нагрівається, і Вам не доведеться довго чекати потрібної температури. Духова шафа ELEYUS ESTER 6006 BL працює в 6 режимах (верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, нагрівання верхнє + нижнє, нагрівання верхнє + нижнє + конвекція, гриль, розморожування), що дасть змогу потішити навіть найвимогливіших гурманів. Завдяки функції конвекції температура в духовій шафі вирівнюється через постійну циркуляцію гарячого повітря, що дає змогу стравам рівномірно пропікатися, а також готувати одночасно на декількох рівнях і розширити діапазон приготування цілому.
Для створення духової шафи ELEYUS ESTER 6006 BL використовували лише високоякісні матеріали: подвійне чорне загартоване скло для дверей, харчова неіржавка сталь марки AISI 304 для панелі керування, алюміній для ручки. Всі ці деталі не тільки створюють естетичний ансамбль, а і є міцними, стійкими та довговічними. Духова шафа обладнаний надійними механічними ручками керування, а також механічним таймером із вимиканням духовки та сигналом закінчення процесу приготування. Для приготування доступні 4 рівні рельєфних напрямних. Ви оціните легкість догляду за духовою шафою ELEYUS ESTER 6006 BL завдяки емалі легкого очищення, знімним й розбірним дверцятам, які легко мити як руками, так і в посудомийці. До комплекту входить решітка та деко для приготування Ваших улюблених шедеврів.
| Комплектация | Духова шафа Решітка для гриля Деко Ручки для перенесення духовки 2 шт. Посібник з експлуатації Шнур і вилка живлення Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 x 59.5 x 56.5 см |
| Вага | 29 кг |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 70 x 67 x 62 см |
| Кількість програм | 6 |
| Потужність підключення | 2100 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Нагрівання верхнє + нижнє Нагрівання верхнє + нижнє + конвекція Гриль Розморожування |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Об'єм, л | 62 |
| Напрямні для деко | Рельєфні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.84 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Емаль |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.