Інтелектуальна система електронного управління
Інтелектуальна система електронного управління робить роботу простою та легкою. Час роботи буде вказано на цифровому дисплеї. це короткостроковий таймер із звуковим сигналом. З його допомогою можна настроїти час роботи духовки. Ви можете вибрати відповідний час для початку та закінчення режиму приготування.
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви вважаєте за краще готувати рибу, стейки або тости в духовці. Якщо ви любите хрустку скоринку зовні, злегка прочиніть дверцята духовки або увімкніть вентилятор для досягнення кращих результатів.
Система гарячого повітря
Система гарячого повітря – зручне сучасне досягнення. Він складається з кільцевих радіаторів та високоефективних вентиляторів та забезпечує рівномірний розподіл гарячого повітря по всьому об'єму духової шафи. Температуру духовки можна встановити на 50–250 °C, що ідеально підходить для випікання тортів та бісквітів. Режим приготування з вентиляцією скорочує час приготування, а також заощаджує час та енергію. Ця система забезпечує значно чистішу духовку, запобігає витіканню жиру та соку та забезпечує помітно кращий смак.
Easy clean – антиалергенна, екологічно чиста емаль
Внутрішня поверхня духової шафи покрита емаллю Easy clean. Це здорове приготування їжі, легке очищення, екологічність, довговічність. Емаль Кайзера має наступні характеристики:
• Антиалергенний
• Простий у догляді
• Антибактеріальний
• Гігієнічний
• Міцне покриття з тривалим терміном служби
• Глянець, гладкість, кольоростійкість, стійкість до атмосферних впливів та температур
• Екологічний
Зручний монтаж, опорні напрямні
Опорні напрямні виготовлені з нержавіючої сталі. Ви можете висувати деко та решітки без пошкодження емалі. Бічні напрямні легко демонтуються, що забезпечує зручне очищення камери печі. Опорні напрямні полиці можна мити вручну або просто мити в посудомийній машині для очищення.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 45 х 56.5 см |
| Вага | 27.5 кг |
| Вага в упаковці | 28 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67 х 63 х 55 см |
| Кількість програм | 9 |
| Потужність підключення | 2500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Гарячий обдув Нижнє нагрівання Основний гриль Верхнє + нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання + конвекція Нижнє нагрівання + конвекція Гриль + гарячий обдув Холодний обдув (розморожування) |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 50 |
| Додаткові функції | Конвекція Таймер |
| Оснащення | Дисплей Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 43 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Максимальна температура приготування | 240 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.