(0) |
(0) |
9 функцій духовки
Любіть комфорт і рішення, які полегшують життя?
Hansa має дещо для Вас! Духовка Hansa оснащена різними функціями, включаючи Швидкий розігрів та Розморожування. З цього моменту екстрений розігрів, приготування страви на грилі або розморожування порції м'яса не складе ніяких труднощів.
Стабільна температура
Завдяки стабільній та рівномірній температурі по всій духовці Ваша крихка випічка та суфле будуть готуватися ідеально.
Рівномірне випікання
Покінчи з невдалою випічкою! Ваше тісто більше ніколи не будуть не пропечені зсередини або підгоріли зовні. Рішення, яке застосовується в духовці Hansa, забезпечує потрібну циркуляцію повітря всередині камери. Завдяки цьому Ви можете бути впевненим у тому, що тісто буде рівномірно рум'яне та повністю пропечеться.
Розморожування
Ви хочете смачних фрикадельок, але спочатку потрібно їх розморозити? Немає проблем! Помістіть їх у духовку та активуйте функцію розморожування. Фрікадельки згодом готові і Ви зможете їх посмажити і насолодитися їх чудовим смаком.
Дверцята з системою легкого очищення
Ви знаєте, як складно чистити дверцята та скло духовки, особливо їх краї та кути. Двері духовки Hansa оснащені спеціальними петлями, які дозволяють швидко та легко знімати. За допомогою затискачів Ви можете зняти дверцята та безпечно їх очистити. Знявши дверцята, Ви отримаєте найкращий доступ до внутрішньої частини духовки та зможете легко її очистити.
Клас енергоефективності А
Ніхто не любить оплачувати рахунки за електроенергію. Дбаючи про Ваш бюджет і навколишнє середовище, в духовці Hansa ми впровадили рішення, які гарантують менше споживання електроенергії і, отже, менші рахунки. Духовка Hansa - це ефективність у всіх відносинах!
Емаль, що легко очищається
Чистка духовки - це те, що Вам напевно не приносить задоволення . Для полегшення очищення внутрішня поверхня духовок Hansa покрита спеціальною емаллю EasyClean без пір і вм'ятин, яка запобігає накопиченню бруду та жиру. Тепер чистити духовку дуже легко. Зробіть своє життя найпростіше! Не витрачайте надто багато часу на прибирання! Проведіть його зі своєю родиною чи друзями.
| Комплектация | Духова шафа Глибоке деко Плоске (дрібне) деко Решітка для сушіння (смаження) Шнур живлення 3х1,5 мм² - 130 см - з євровилкою Детальний опис Варильна поверхня газова Hansa FCGI69326 тут! |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 57 см |
| Вага | 32.65 кг |
| Вага в упаковці | 46.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 78 х 67 х 70 см |
| Кількість програм | 9 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 220-230 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 6 |
| Режими приготування | Швидке попереднє нагрівання Верхній та нижній нагріви + конвекція ЕКО верхній та нижній нагріви + конвекція + гриль Гриль Верхній нагрів + гриль (супергриль) Розморожування Нижній нагрів Верхній нагрів + гриль + конвекція Верхній та нижній нагріви |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 77 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Вимкнення духовки після завершення програми Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0,83 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 56 см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Нержавіюча сталь Скло |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.