(0) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 x 59.4 x 56.7 см |
| Вага | 29.7 кг |
| Вага в упаковці | 32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 62 x 62 x 59 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології AeroPerfect Знімне скло дверцят Доводчик закриття дверцят 3D Приготування Каталітична задня панель Знімні напрямні Вентилятор охолодження Конвекція з кільцевим нагрівачем Малий гриль із конвекцією |
| Кількість програм | 12 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє + нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання з конвекцією Конвекція з кільцевим нагрівачем Гриль Малий гриль із конвекцією Швидке нагрівання Конвекція + нижній + верхній + кільцевий нагрівач (3D Cooking) |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 72 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59 х 56 x 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Рік випуску | 2023 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.