(0) |
| Комплектация | Духова шафа Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 57 см |
| Вага | 26.9 кг |
| Вага в упаковці | 28.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67 x 64 x 65 см |
| Кількість програм | 12 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 71 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування Конвекція Таймер |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.89 кВт/год |
| Система очищення | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 58.3-58.5 х 56-56.8 х 56 см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 1800 Вт |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.