(0) |
| Комплектация | Духова шафа електрична Глибоке емальоване деко Мілке емальоване деко Решітка Температурний зонд Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Вага | 33 кг |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 62 х 67.5 см |
| Додаткові характеристики | Частота - 50-60 Гц Максимальная площа приготування - 1360 см² |
| Кількість програм | 22 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Швидке нагрівання (FastPreheat) Круговий нагрівальний елемент Нижній круговий нагрівальний елемент і вентилятор Верхній круговий нагрівальний елемент і вентилятор Малий інфрачервоний гриль із круговим нагрівальним елементом TurboBake Великий інфрачервоний гриль Нижній і верхній нагрівальні елементи LightBakе Класичний нагрів із вентилятором Великий інфрачервоний гриль із вентилятором Великий інфрачервоний нагрівач із нижнім нагрівальним елементом Малий інфрачервоний гриль із нижнім нагрівальним елементом і вентилятором FrozenBake: приготуваня заморожених страв Pizza - Приготування піци GentleBake: повільне приготування AirFry+ Очищення парою AquaClean Розморожування Розігрівання Підігрів посуду (WarmPlate) Режим "Шабат" |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 77 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Автопрограми за вагою Багаторівневе приготування Блокування від дітей Вимкнення духовки після завершення програми Відкладений старт Конвекція Приготування з термощупом Приготування на парі Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка Термощуп у комплекті |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | Вентиляційний: 0.71 кВт/год |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 4 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59-60 х 56-56.4 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 30 °C |
| Країна-виробник товару | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.