(0) |
Більше смаку
Багатофункціональна парова духовка дозволяє використовувати пару на трьох різних рівнях. Два варіанти поєднують у собі пару та звичайне нагрівання для ідеального хліба чи м'яса, а третій варіант використовує лише пар для ідеального приготування риби чи овочів.
Парова піч SteamBoost
Багатофункціональна парова піч дозволяє виконувати як традиційну випічку з конвекцією, так і використання пари в трьох різних режимах: приготування на пару, підігрів та випічка. Використовуючи пару, можна знизити температуру випічки та зберегти природну вологість продуктів.
| Комплектация | Духовой шкаф Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4 х 59.5 х 56.7 см |
| Вага | 37.5 кг |
| Вага в упаковці | 38.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 63.5 х 67 х 65.4 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-230 В |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 70 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Автопрограми за вагою Конвекція Приготування з додаванням пари |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Підсвітка Термощуп у комплекті |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 57.8-59 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.