Інформація про продукт
Духова шафа 600 SurroundCook® забезпечить рівномірне приготування різних страв: від хрусткої смаженої курки до ніжного безе. Духова шафа подбає про стабільність температури всередині камери за допомогою вентилятора, який забезпечить циркуляцію повітря та тепла. Тепер вам уже не доведеться повертати страви або підлаштовувати листи.
Багаторівневе приготування - рівномірне приготування
Оцініть рівномірність приготування на кількох рівнях. Додатковий нагрівальний контур забезпечує рівномірне нагрівання на двох рівнях. Це ідеальне рішення для печива на швидку руку та пишних пирогів.
Економія часу за рахунок функції швидкого розігріву
Завдяки функції швидкого розігріву духова шафа буде готова на вашу першу вимогу. Виграний у порівнянні зі звичайним розігрівом час ви зможете витратити на страви, що більш запам'ятовуються.
AquaClean спростить очищення
Прибирання після приготування не повинно бути важким обов'язком - наша духова шафа використовує для самоочищення силу вологості. Система AquaClean випаровує воду на дні духової шафи, і пара розм'якшує залишки жиру та бризок, які інакше було б важко видалити з поверхні. Це природно спрощує очищення.
РК-дисплей із таймером забезпечить точність налаштувань
Світлодіодний дисплей з таймером дозволяє легко відстежувати стан страв. Він також дозволяє задати точний час приготування і стежити за стравами, що готуються. Контроль духової шафи не складе великих труднощів. Тепер ви зможете сконцентруватися на розкритті свого кулінарного творчого початку.
Рівномірне приготування: швидко та ефективно
Система Even Cooking розподіляє тепло по всьому об'єму духовки, забезпечуючи рівномірне приготування. Все це без потреби повертати страву. Дана технологія прискорює розігрів духової шафи, заощаджуючи як ваш час, так і електрику.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 58.9 х 59.4 х 56.1 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Вага в упаковці | 30.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.4 х 63.5 х 67 см |
| Додаткові характеристики | Кількість дек 2 шт Фірмові технології SteamBake |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 65 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Конвекція Приготування з додаванням пари |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 58 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Рік випуску | 2023 |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.