(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 58.9 х 59.4 х 56.1 см |
| Вага в упаковці | 34.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.4 х 63.5 х 67 см |
| Додаткові характеристики | Кількість дек 2 шт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 65 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Конвекція |
| Оснащення | Дисплей Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 4 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Рік випуску | 2023 |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.