(0) |
| Комплектация | Духова шафа Глибокий лист Дрібний лист Решітка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 x 59.5 x 55.5 см |
| Вага | 26 кг |
| Вага в упаковці | 27.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 64 x 68 x 63 см |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність підключення | 2600 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє + нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання + конвекція Гриль Подвійний гриль Подвійний гриль + вентилятор Нижній нагрів + конвекція Розморожування |
| Керування духовкою | Механічні ручки + кнопки |
| Об'єм, л | 69 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Конвекція Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.94 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 x 56 x 55.5 см |
| Матеріал панелі керування | Емаль |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.