(0) |
Духова шафа 900 SteamBoost з функцією Steamify® зберігає поживні речовини та вологу, тому що при приготуванні на пару немає необхідності додавати жир для посилення смаку. Лише натисніть кнопку і насолоджуйтесь бездоганними результатами. Просто задайте температуру, а ми зробимо інше.
Steamify® - ваш помічник у приготуванні на пару
Функція Steamify® ще більше спрощує приготування чудових страв. Введіть температуру приготування, яку ви зазвичай дотримуєтеся, і духова шафа автоматично відрегулює налаштування, довівши страву до досконалості за допомогою пари. Експерт із застосування пари подарує вам більш корисну та смачну дієту.
Smart Kitchen - зручна персональна допомога у приготуванні
З додатком My Electrolux Kitchen ви можете віддалено керувати своєю духовою шафою, дізнаватися про наших партнерів та отримувати персональну допомогу. Це простий спосіб розширити ваш досвід використання Smart Kitchen.
Термощуп забезпечить точність приготування
Завдяки термощупу ви зможете щоразу добиватися ідеальних результатів. Він дозволяє стежити за перебігом приготування, вимірюючи температуру всередині продукту. Він навіть дасть вам знати, коли їжа доведена до потрібної температури і завершить приготування.
Інтуїтивно зрозумілий та функціональний сенсорний дисплей: все під рукою
У духовці з сенсорним дисплеєм TFT можна легко регулювати температуру і час приготування будь-яких страв, від мафінів до лосося. Ми надаємо вам необхідні технології та допомогу у приготуванні ваших улюблених страв.
Економія часу за рахунок функції швидкого розігріву
Завдяки функції швидкого розігріву духова шафа буде готова на вашу першу вимогу. Виграний у порівнянні зі звичайним розігрівом час ви зможете витратити на страви, що більш запам'ятовуються.
| Комплектация | Духова шафа TR1LFSTV Стрічка для перевірки жорсткості води Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4 х 59.5 х 56.7 см |
| Вага | 32.6 кг |
| Вага в упаковці | 38.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 63.5 х 67 х 65.4 см |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Режими приготування | Запікання, Нижнє нагрівання, Випічка хліба, Традиційна кулінарія, Розморожування, Тісто, Сушіння, Розморожування, Пар, Малий гриль, Висока вологість, Низька вологість, Підтримка температури, Волога конвекція, Піца, Підігрів посуду, Консервація, Повільне приготування, Розігрів пором, Steamify, Гаряче повітря, Турбо-гриль |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 70 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Автопрограми за вагою Конвекція Приготування з додаванням пари |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Підсвітка Термощуп у комплекті Через Wi-Fi |
| Тип гриля | Електричний |
| Кількість стекол дверцят | 4 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Рік випуску | 2023 |
| Максимальна температура приготування | 230 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.