(1) |
| Комплектация | Духова шафа Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 30.06 кг |
| Вага в упаковці | 32.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.5 х 66 х 66 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології AeroPerfect Система очищення: гідроліз |
| Кількість програм | 8 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 56.7 |
| Потужність підключення | 2500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Розморожування (вентилятор без нагріву) Конвекція Нижнє нагрівання + верхнє нагрівання Режим 3D-готування Великий гриль Кільцеве нагрівання + конвекція Малий гриль + конвекція Гідролітичне очищення Нижнє нагрівання |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 72 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 x 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло з металевою рамкою |
| Рік випуску | 2022 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Висота, см | 59.5 |
| Функція НВЧ | Ні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.