(0) |
| Бренд | GORENJE |
| Вага | 34 кг |
| Тип | Електричний |
| Додаткові характеристики | Заморожені продукти, Приготування піци |
| Потужність підключення | 3500 Вт Вт |
| Об'єм, л | 77 |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 4 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56,4 х 55 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.