(0) |
| Бренд | Interline |
| Комплектация | Духова шафа Деко Решітка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 30 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67 х 68.8 х 64.8 см |
| Кількість програм | 8 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 57.5 |
| Потужність підключення | 3000 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє + нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання + конвекція Гриль Гриль + верхній нагрів Гриль + гаряче повітря Нижнє нагрівання Розморожування |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Напрямні для деко | Рельєфні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 1.06 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 57 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 1800 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 59.5 |
| Функція НВЧ | Ні |
| Об‘єм, л | 66 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.