(0) |
| Бренд | WHIRLPOOL |
Індукційна варильна панель автоматично виявляє поставлений на неї посуд, і оскільки поверхня не нагрівається занадто сильно, молоко або улюблена страва ніколи не пригорить на керамічній поверхні. Це значно полегшує очищення поверхні варильної панелі та підвищує безпеку її використання. Індукційна технологія набагато ефективніша за інші і дозволяє економити до 40% енергії в порівнянні з традиційною варильною панеллю.
Функція ConnexionZone дозволяє об'єднати дві зони нагріву в одну велику. Вона стане в нагоді, якщо необхідно використовувати великий посуд (наприклад: каченицю або скороварку).
| Пристрій | варильна поверхня |
| Тип поверхні | індукційна |
| Оформлення | класична |
| Управління | сенсорне |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Потужність підключення | 7200 Вт |
| Напруга | можливість підключення до мережі 220 В |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Функції | індикатор залишкового тепла, функція Booster, 6th Sense |
| Рамка | немає |
| Особливості | дисплей, об'єднані зони, таймер, розпізнавання посуду, наявність шнура живлення: є |
| Передня ліва | 1.2 кВт |
| Задня ліва | 2.1 кВт |
| Передня права | 1.8 кВТ |
| Задня права | 1.8 кВт |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхГ) | 59 см х 51 |
| Розміри для вбудовування (ШхГ) | 560 мм x 480 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.