(0) |
Електрична поверхня Interline HHV 365 SPT BA з чотирма Hi-Light-конфорками та сучасним дизайном. Склокерамічна поверхня швидко нагрівається й охолоджується за лічені хвилини.
За допомогою сенсорного керування ви зможете налаштувати необхідний температурний режим для приготування конкретної страви. Таймер дає змогу програмувати час роботи варильної поверхні. Пристрій обладнаний усім необхідним для безпечної експлуатації. Якщо ви закінчили готувати, і випадково забули вимкнути варильну поверхню, то прилад автоматично припиняє роботу. Скориставшись функцією «Індикатор залишкового тепла», ви з легкістю визначите, яка з конфорок ще не встигла охолонути після того, як завершився процес приготування їжі.
| Комплектация | Варильна поверхня Ущільнювач для монтажу Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 8.4 кг |
| Вага в упаковці | 9.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.3 х 64.5 х 56.8 см |
| Функції | Stop&Go Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.8 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 200 мм, потужністю 1800 Вт Ліва задня: діаметром 165 мм, потужністю 1200 Вт Права передня: діаметром 165 мм, потужністю 1200 Вт Права задня: діаметром 200 мм, потужністю 1800 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 5.2 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 6000 |
| Частота струму, Гц | 50 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.