(0) |
Варильна поверхня Electrolux EHF6343FOK - це стильний та функціональний пристрій, призначений для ефективного приготування їжі. Стильний дизайн із чорним склом та сенсорним керуванням надає їй сучасного вигляду, який легко впишеться в будь-який інтер'єр кухні.
Ця варильна поверхня оснащена чотирма нагрівальними зонами різного діаметру, що забезпечує гнучкість у виборі розміру каструль та сковорідок. Сенсорні кнопки дозволяють легко керувати кожною зоною нагріву та регулювати температуру з високою точністю.
Функція швидкого нагрівання значно прискорює процес приготування, скорочуючи час очікування перед початком приготування. Також є функція захисту від випадкового включення, що забезпечує безпеку при використанні.
| Комплектация | Інструкція, гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців |
| Вага | 8,7 кг кг |
| Вага в упаковці | 9,2 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 59 см/52 см см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Розпізнавання посуду |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 240 В |
| Оснащення | Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 56 х 49 см см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права конфорка Діаметр 14,5 см Потужність 1,2 кВт Задня ліва конфорка Діаметр 14,5 см Потужність 1,2 кВт Задня права конфорка Діаметр 12-18 см Потужність 0,7-1,7 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 6400 Вт |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.