(0) |
| Бренд | WHIRLPOOL |
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11.9 кг |
| Вага в упаковці | 13.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 66 х 59 см |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 51 |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.2 х 56-56.2 х 48-48.2 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 130 мм, потужністю 3500 Вт Ліва задня: діаметром 75 мм, потужністю 1650 Вт Права передня: діаметром 50 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 75 мм, потужністю 1650 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7.8 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 9.9 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.