(0) |
Привабливий зовнішній вигляд та простий догляд
Газова варильна панель виготовлена із міцної емальованої сталі, яка потішить стійкістю до механічних ушкоджень та простотою в обслуговуванні.
Стабільні та практичні решітки
Продуманий дизайн емалевих сталевих решіток забезпечить стабільне розміщення посуду. Загалом, сталь є міцним матеріалом, який може витримувати високі температури, залишаючись привабливим упродовж тривалого часу.
Зручна панель керування
Панель керування розташована праворуч і є на безпечній відстані від пальників, щоб уникнути нагрівання вимикачів та зробити зручним використання поверхні. Сумарна потужність поверхні 7 кВт та продумане розміщення конфорок дає змогу одночасно готувати в ємностях різних розмірів.
Автоматичне електричне запалювання
Поворотні перемикачі забезпечують додатковий комфорт та дають змогу запалювати поверхневі пальники однією рукою. Це можливо завдяки електричному запаленню, яке автоматично спрацьовує під час натискання на перемикач.
Газовий контроль
З міркувань безпеки у вашому домі газова плита працює з газовим контролем, який блокує постачання газу, якщо полум'я випадково згасне під час приготування їжі.
Приєднання до різних джерел
Так легко доповнити свій дім надійною та доступною газовою поверхнею. JANTAR HSR 60 EF обладнаний форсунками як для приєднання до газопроводу, так і газового балона (додатковий комплект форсунок).
Вибираючи ТМ JANTAR, ви вибираєте продукцію, яка тішитиме вас гарною роботою упродовж багато часу. Ми надаємо вам офіційну гарантію від виробника та доступну мережу сервісних центрів у всій Україні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6.7 кг |
| Вага в упаковці | 7.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 x 63 x 57.5 см |
| Ширина, см | 58 |
| Глибина, см | 50 |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 56 х 48 см |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр і потужність конфорок | Права передня: потужністю 1000 Вт, діаметром 74 мм Ліва передня: потужністю 2500 Вт, діаметром 53 мм Права задня: потужністю 1750 Вт, діаметром 74 мм Ліва задня: потужністю 1750 Вт, діаметром 100 мм |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Висота, см | 8 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.