(0) |
(0) |
| Количество конфорок | 4 |
| Мощность конфорок | 1.75 кВт; 1.75 кВт; 3.3 кВт; 1 кВт |
| Материал решеток | чугун |
| Управление | поворотные переключатели |
| Электроподжиг | есть |
| База | 600 мм |
| Газ-контроль | есть |
| Размеры | 590х510 мм |
| Цвет поверхности | нержавеющая сталь |
| Материал поверхности | нержавеющая сталь полированная |
| Монтажное отверстие | 550х480 мм |
| Особенности модели | электроподжиг, газ-контроль, конфорка с двойным рядом пламени |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.