(0) |
(0) |
Газова поверхня Concept PDV7060 в дизайні з чорного загартованого скла має масивні чавунні решітки, електронний розпал конфорок в ручці і запобіжник від витоку газу.
Технічні параметри:
Аксесуари:
Детальний опис:
[block id="pdv7060-desc"]
| Комплектация | Форсунки для ПБ |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Ширина, см | 60 |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4,8 × 56,0 × 48,0 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ø 120-160 мм х 1 кВт,Ø 200-220 мм х 3 кВт,2 х Ø 160-180 мм х 1.75 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Дизайнерська колекція | Black |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Висота, см | 9,5 × 60,0 × 51,5 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.