(0) |
(0) |
Газова варильна поверхня Concept PDV7260bc з чорного скла має масивні чавунні решітки, електронний розпал конфорок в ручці і запобіжник від витоку газу.
Технічні параметри:
Аксесуари:
Детальний опис:
block id="pdv7260bc-desc"]
| Комплектация | Форсунки для ПБ |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Ширина, см | 60 |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4,5 × 56,0 × 49,0 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ø 120-160 мм х 1 кВт,Ø 200-220 мм х 3,3 кВт,2 х Ø 160-180 мм х 1.75 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Дизайнерська колекція | Black |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Висота, см | 9,5 × 60,0 × 51,5 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.