(0) |
Газові поверхні Kaiser забезпечені системою запобігання витоку газу пальників конфорок. Вітер або страва, що википіла, може призвести до загасання будь-якого пальника. У цьому разі система газ-контролю автоматично перерве надходження газу до конфорки поверхні.
Електрозапалювання пальників у ручках
Усі газові поверхні Kaiser обладнані електрозапалюванням у ручках керування конфорок. Це дає змогу забути про сірники та запальнички, запалюючи пальники однією рукою простим поворотом ручок.
Ергономічні, зручні решітки виготовлені з високоякісного чавуну.
Конструкція дає змогу надійно використовувати посуд будь-якого, навіть дуже великого розміру, легко миється як у звичайній раковині, так і в посудомийній машині. Решітки сконструйовані та виготовлені без вигинів із гострими кутами й тому легкі в догляді.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Інструкція щодо експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 16 кг |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 92 х 58 см |
| Ширина, см | 86 |
| Глибина, см | 52 |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 73 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Центральна передня: діаметром 40 мм, потужністю 1000 Вт Права передня: діаметром 65 мм, потужністю 1750 Вт Ліва: діаметром 120 мм, потужністю 3500 Вт Права задня: діаметром 65 мм, потужністю 1750 Вт Центральна задня: діаметром 90 мм, потужністю 3000 Вт |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 11.3 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я Підставка WOK |
| Дизайнерська колекція | Avantgarde |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 5.5 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.