(1) |
| Комплектация | Варильна газова поверхня Жиклери для зрідженого газу G30 Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.1 х 59 x 51 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.8 х 56 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: турбо-конфорка з 2 кільцями полум'я, діаметром 130 мм, потужністю 3.70 кВт Ліва задня: прискорена, діаметром 75 мм, мощнос 1.65 кВт Права задня: прискорена, діаметром 75 мм, потужністю 1.65 кВт Права передня: допоміжна, діаметром 50 мм, потужністю 1 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 8 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.