(0) |
Складно уявити сучасну кухню без варильної поверхні PERFELLI HGM 61664 WH, яка не тільки полегшить ваше життя, але і якісно оновить кухонний інтер'єр. Поверхня має просте керування, як-от поворотні перемикачі із фронтальним розташуванням. З їх допомогою користувач зможе регулювати потужність полум'я, а також вмикати та вимикати агрегат.
Завдяки сучасній системі газ-контролю, експлуатація варильної поверхні PERFELLI HGM 61664 WH на 100% безпечна, адже після того як полум'я згасло, автоматично припиняється й подавання газу. Варто також звернути увагу на автоматичний електропідпал, який заощадить ваш час і сили, а також максимально убезпечить процес розпалювання полум'я.
| Комплектация | Варильна поверхня Мікрофіша Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.4 х 61 х 51 см |
| Вага | 11.4 кг |
| Вага в упаковці | 12.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 68 х 57.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 123 мм, потужністю 3800 Вт Права передня: діаметром 55 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 75 мм, потужністю 2000 Вт Ліва задня: діаметром 75 мм, потужністю 2000 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 8.8 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.