(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 x 59 x 52 см |
| Вага в упаковці | 13.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 71.9 х 62.6 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 3900 Вт, діаметром 114 мм Ліва задня: потужністю 2000 Вт, діаметром 70 мм Права передня: потужністю 1000 Вт, діаметром 56 мм Права задня: потужністю 2000 Вт, діаметром 70 мм |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна-виробник товару | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.