(0) |
Варильна поверхня комбінована BEKO HILM 64222 S — стане надійним помічником на Вашій кухні.
BEKO HILM 64222 S виготовлена зі скла й обладнана електропідпалом, що дає змогу запалювати конфорки просто за допомогою повороту ручки, забувши про сірники і запальнички.
На зручній фронтальній панелі керування розташовані ергономічні ручки, що не мають властивості нагріватися під час готування.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6 x 60 x 53 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Вага в упаковці | 10.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 x 67 x 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права (газова): потужністю 1000 Вт Передня ліва (індукційна): потужністю 1750 Вт Задня права (газова): потужністю 1750 Вт Задня ліва (індукційна): потужністю 1200 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light Газові |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 5 x 56 x 49 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.