Варильна поверхня комбінована AEG HDB64623NB - більше немає потреби вибирати між газом та індукційним нагріванням! Ця поверхня дає вам переваги як з газом, так і з індукційними зонами.
Оптимальний підігрів для приготування будьяких страв
Готуйте як шеф з індукційно-газовою плитою AEG. Маючи індукційну зону нагрівання та газові пальники, ви можете обирати оптимальне джерело підігріву залежно від страви, використовуючи для цього весь свій улюблений посуд.
Об'єднуйте 2 конфорки за допомогою функції Bridge
Функція Bridge об'єднує дві конфорки разом, щоб вони підходили до будь-якого габаритного або довгого посуду. Маючи однакові налаштування температури та часу, пов'язані зони нагріву ідеально підходять для приготування званих обідів або страв на великі урочистості.
Полум'я із технологією StepPower. Для точного підігріву
StepPower дозволяє точно контролювати температуру варильної поверхні. І готувати незмінно смачні страви. Рівень підігріву можна встановити від 1 до 9, щоби щоразу отримувати неперевершені результати на кухні.
Заощаджуйте до 20% на газі з вертикальним пальником
Наша ефективна газова варильна поверхня з вертикальною конфоркою забезпечує економію енергії до 20%, незалежно від того, чи кип'ятите воду для макарон або готуєте у вогу. Потім просто помістіть конфорку в посудомийну машину для ефективного очищення.
Стабільне приготування їжі з чавунною опорою для сковороди
Будьте впевнені на кухні з чавунною підставкою для посуду. Модульна конструкція з кількома окремими частинами означає, що налаштування та очищення будуть надзвичайно легкими.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 72 х 63 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Об'єднані зони |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення Підсвітка панелі керування |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня зона: діаметром 180 мм, потужністю 1800/2800 Вт Ліва задня зона: діаметром 180 мм, потужністю 1800/2800 Вт Права передня: діаметром 70 мм, потужністю 1900 Вт Права задня: діаметром 100 мм, потужністю 2700 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні Газові |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 5.6 см |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.