(0) |
| Гарантия | 36 місяців |
| Вага | 14 кг |
| Вага в упаковці | 16,5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 108 x 810 x 645 см |
| Фірмові технології | Assist Sensor Flex Zone+ |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Програматор Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 55 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Рік випуску | 2023 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 15 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 48 x 590 x 520 |
| Слайдер управління | Прямий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.