(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11,3 кг |
| Вага в упаковці | 13,6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 x 75 x 60 см |
| Додаткові характеристики | Функція PowerBoost Функція QuickStart Функція Перезапуску Home Connect Таймер зворотного відліку (можна вибрати замість таймера відключення) Таймер відключення (на приладі) Сенсор смаження (fryingSensor Plus) Функція паузи |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Об'єднані зони Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59.2 |
| Глибина, см | 52.2 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.1 x 56 x 49 - 50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | 1 x 1.6 (2.2) кВт, 14,5 cm 1 x 2.5 (3.7) кВт, 21,0 cm 2 x 2.0 (3.1) кВт, 18,0 cm |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Скошені краї |
| Кількість ступенів потужності | 17 |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Висота, см | 5,1 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7400 |
| Довжина шнура живлення, м | 1,1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Варильна поверхня Electrolux (EIV64453) 20 136 грн.
Варильна поверхня індукційна Electrolux LIV63431BK 16 807 грн.
Варильна поверхня індукційна KAISER KCT 6506 FI Avantgarde 35 833 грн.
Варильна поверхня Electrolux (EIS82453) 19 721 грн.
Варильна поверхня індукційна Whirlpool WF S5060 CPBF 26 481 грн.