(0) |
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.2 кг |
| Вага в упаковці | 4.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 44.5 х 61 см |
| Додаткові характеристики | Напруга: 220-240 B |
| Функції | Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Програматор;Розпізнавання посуду;Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 30 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В;380 В |
| Оснащення | Дисплей;Підсвітка панелі керування;Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 7 х 28.3-28.5 х 49-49.2 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: діаметром 23 см, потужністю 1.5/2 кВт Задня конфорка: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2/1.6 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Скошені краї |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Висота, см | 5.8 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 3600 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.