(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.9 кг |
| Вага в упаковці | 11.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології: Hob-to-Hood, Bridge |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Об'єднані зони Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 210 мм, потужністю 2300/3200 Вт Ліва задня: діаметром 210 мм, потужністю 2300/3200 Вт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1400/2500 Вт Права задня: діаметром 180 мм, потужністю 1800/2800 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Висота, см | 5 х 59 х 52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7350 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.