(0) |
Виготовлена зі склокерамічної панелі варильна поверхня GPI 523 B виконана в гарному дизайні, проста у догляді та ідеально підійде для будь-яких приміщень.
Модель типу Domino з фронтальним розташуванням сенсорної панелі керування, не займає багато робочого простору, оскільки ширина становить – 28.8 см.
Ця модель оснащена функцією автовідключення після останньої зміни температури або активації інших функцій. Отже, вимикається ризик залишити працюючу панель надовго без нагляду.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.2 кг |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11 х 35 х 58 см |
| Функції | Stop&Go Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Захист від переливу |
| Ширина, см | 28.8 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.5 х 26.8 х 50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 16 мм, потужністю 1500 Вт Задня: діаметром 210 мм, потужністю 2600 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 5.5 х 28.8 х 52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 3500 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.