(0) |
Індукційна технологія
Приготування їжі швидко та з економією ресурсів.
Індукційна технологія полягає у нагріванні виключно посуду, а не всієї поверхні приладу, знижуючи дисперсію енергії на 10% і також забезпечуючи ідеальні результати.
Конфорка швидкого нагріву 3 кВт
Насолоджуйтесь ідеальними результатами ще швидше.
Ця модель варильної поверхні Whirlpool оснащена конфоркою швидкого нагріву 3 кВт для досягнення незабутніх результатів ще швидше.
| Комплектация | Варочная поверхность Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.3 кг |
| Вага в упаковці | 10.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 x 67 x 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Об'єднані зони Підтримання страви в теплому стані Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Дисплей Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Левая передняя: диаметром 14.5 см, мощностью 1.2/1.6 кВт Левая задняя: диаметром 21 см, мощностью 2.1/3 кВт Правая передняя: диаметром 18 см, мощностью 1.8/2.1 кВт Правая задняя: диаметром 14.5 см, мощностью 1.2/1.6 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 5.4 х 59 х 51 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7.2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.