(0) |
Прямий доступ за допомогою слайдерів
Новий інтерфейс користувача зі спеціальними слайдерами для кожної з зон приготування пожарує безмежний комфортн та інтуїтивне використання.
Chef Control
Chef Control — інноваційний інструмент приготування їжі, який дозволяє Вам готувати, не регулюючи температуру на варильної поверхні. Просто поставте каструлі та пательні на варильну поверхню та насолоджуйтесь смачними стравами!
Індукційна технологія
Приготування їжі швидко та з економією ресурсів.
Індукційна технологія полягає у нагріванні виключно посуду, а не всієї поверхні приладу, знижуючи дисперсію енергії на 10% та також забезпечуючи ідеальні результати.
FlexiSide
Використовуйте простір на власний розсуд об'єднуючи дві зони нагріву у одну.
Функція робочих зон Chef Control
Розділяє поверхню плити на три або чотири зони й одночасно налаштовує їх на заданий рівень потужності. Посуд можна переставляти з однієї зони до іншої без взаємодії з інтерфейсом користувача, таким чином кілька страв можна готувати одночасно на різних температурах.
Надзвичайний дизайн
Наші варильні поверхні покликані бути красивими і функціональними. Видатний дизайн Filo наших інтегрованих варильних поверхонь робить прибирання простіше, ніж будь-коли.
Функція плавлення
Ідеальне низькотемпературне приготування. Функція Плавлення дозволить Вам готувати за дуже низьких температур, забезпечуючи Вас неперевершеними рішеннями для плавлення шоколаду, маслу. Крім того, ця функція ідеально підійде для приготування соусів.
Функція підтримання тепла
Тепла їжа у будь-який час.
Малопотужна функція збереження тепла запобігає охолодженню їжі, в той час як інша їжа готується.
Функція повільного кипіння
Ідеальне повільне кипіння.
Функція повільного кипіння дозволить Вам отримати неперевершені результати для рецептів, які передбачають повільне нагрівання.
Фронтальна панель управління
Повний контроль. Зручні та ергономічні елементи управління розташовані на фронтальній панелі забезпечують приємне та просте використання.
Слайдер
Інтуїтивне приготування.
Інтуїтивний слайдер дозволить Вам легко контролювати потужність кожної зони нагріву, в той час як підсвітка дисплею вказуватиме на ті зони, які авже активовано.
Керування напругою
Видатна енергоефективність.
З функцією керування живленням ви встановлюєте рівень потужності плити, щоб уникнути ризику перевантаження блоку живлення в вашому домі.
Швидкий нагрів
Насолоджуйтесь надзвичайно швидким закипанням завдяки зоні швидкого нагріву.
Конфорка швидкого нагріву 3 кВт
Насолоджуйтеся ідеальними результатами ще швидше.
Ця модель варильної поверхні Whirlpool оснащена конфоркою швидкого нагріву 3 кВт для досягнення незабутніх результатів ще швидше.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 67 х 60 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології 6th Sense |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Підтримання страви в теплому стані Розпізнавання посуду |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 2.8 х 56.2 х 49.2 см |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 5.4 х 59 х 51 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7200 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.