(0) |
З'єднувальна планка для пральних та сушильних машин Bosch:
| Габарити (ВхШхГ) | 55.6 х 59.3 х 3.5 см |
| Вага | 0.889 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Планки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 59.5 х 55 х 4 см |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Призначення | Для пральних машин Для сушильних машин |
| Сумісність | Підходить до моделей Bosch: WT47XEH1OE |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.