(0) |
Комплект полиць для з'єднання пральних і сушильних машин Candy.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9 х 60 х 55 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 4.27 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | З'єднувальні рамки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9.5 х 61 х 57 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Призначення | Для пральних машин Для сушильних машин |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.