(0) |
| Габарити (ВхШхГ) | 9 х 33.5 х 39 см |
| Вага | 0.44 кг |
| Вага в упаковці | 0.86 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Кошики |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 42.5 х 39 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Призначення | Для сушильних машин |
| Сумісність | TDFS 08 100IS HP |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.