(0) |
| Комплектация | 2 лотки для яєць 1 контейнер для льоду Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 186 х 59.5 х 58.3 см |
| Вага | 57 кг |
| Вага в упаковці | 63 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 304 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 207 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 97 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 287 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 4 |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 9 кг/24 год кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 193.5 х 64.5 х 62.8 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Фірмові технології | Multiflow |
| Додаткові характеристики | Присоединительная мощность - 100 Вт. Напряжение - 220-240 B Частота - 50 Гц Количество независимых систем охлаждения - 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.