(0) |
| Комплектация | Морозильна камера Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 170 х 60 х 60.5 см |
| Вага | 59 кг |
| Вага в упаковці | 64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 178 х 65 х 63.5 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Річні витрати електроенергії | 245 кВт*рік |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a/90g |
| Потужність заморожування | 11 кг/24 год |
| Корисний об'єм | 225 |
| Автономне збереження холоду | 18 год |
| Функції та особливості | З висувними ящиками;Перевішування дверцят |
| Кількість ящиків/кошиків | 7 |
| Ширина, см | 60.5 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 42 |
| Блок керування | Всередині |
| Потужність під'єднання, Вт | 95 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.