(1) |
NOFROST PLUS
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильному відсіку, запобігає накопиченню льоду та інею. Це допомагає знизити споживання електроенергії, одночасно підтримуючи в холодильному відсіку ідеальний мікроклімат для зберігання продуктів свіжими. Завдяки циркуляції іонізованого повітря, продукти не висихають і зберігають всі вітаміни та мінерали.
Чудова комплектація та ефективність
Економічні довгасті світлодіодні світильники енергоефективні, служать довше і споживають менше енергії.
Зручне зберігання яєць
Зберігайте яйця під рукою завдяки зручному очищувальному лотку для яєць.
Лоток для льоду
Міцний пластиковий лоток для льоду легко використовувати, а завдяки йому кубики льоду завжди будуть під рукою.
Свіжі продукти, як тільки з городу
Просторий ящик CrispZone зберігає свіжість і поживні якості фруктів та овочів.
Спеціальний ящик для легкого доступу до заморожених продуктів
Завдяки спеціально розробленому ящику у вигляді лотка у відсіку морозильної камери прекрасно видно всі заморожені продукти. Навіть ті, що зберігаються в самому кінці, не залишаються непоміченими. Шухляда розташована у верхній частині морозильної камери. Її можна вийняти до самого кінця і дістати все, що там зберігається.
| Комплектация | Холодильник 1 лоток для яєць 1 контейнер для льоду Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 182.4 х 55 х 55.7 см |
| Вага | 51 кг |
| Вага в упаковці | 56 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Серия | Essential |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 256 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 171 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 85 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost Plus |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost Plus |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 226 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C);SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 3 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 4 шт |
| Потужність заморожування | 9 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 13 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 188.7 х 58 х 58 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Додаткові характеристики | Напруга - 220-240 B Частота - 50 Гц Кількість незалежних систем охолодження - 1 Колесо - 2 Регульовані за висотою ніжки - 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.