(4) |
LED-освітлення: всі продукти в холодильнику постають у вигідному світлі.
LED-освітлення в холодильній камері не тільки представить продукти в іншому світлі, але й знизить енергоспоживання.
FreshSense: клімат контроль Вашого холодильника.
Постійна температура в камері холодильника — вирішальний чинник у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному і морозильному відділеннях.
Захист заморожених продуктів від розморожування.
Додавання нових продуктів до морозильної камери підвищує внутрішню температуру, що може призвести до розморожування й втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів і запобігає розморожуванню іншого вмісту всередині морозильної камери. Прилади з функцією автоматичного заморожування повертаються до нормальної роботи після досягнення необхідної температури, щоб не витрачати зайвої енергії. Унаслідок, заморожені продукти зберігають смак, навіть коли додається новий продукт.
Не дає змоги теплому повітрю потрапити всередину!
Відчинення холодильника дає змогу потрапити всередину теплому повітрю, що може стати причиною псування продуктів. Активація функції SuperCool швидко знижує температуру в холодильнику, щоб ізолювати продукти всередині. Він також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше. Температура знижується, натисканням кнопки (мінімум на 2 °C). Щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно через 6:00. Функція SuperCool зберігає Ваші продукти свіжими способом раціонального передбачення.
Свіжий від голови до п'ят.
Розташування продуктів усередині холодильника може виявитися непростим завданням: в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших — висихають. Система вентилювання MultiAirflow прискорює циркуляцію повітря в усьому пристрої й підтримує рівні температури та вологості згори донизу. У такий спосіб, коливання температур мінімізуються, а у разі охолодження зменшується — це допомагає Вашим продуктам залишатися свіжими та зберігати свій смак.
Більше ніколи не розморожуйте морозильник!
Розморожувати вручну може бути дуже набридливим і трудомістким процесом. Завдяки холодильникам із системою NoFrost, Ви легко позбудетеся цієї проблеми! На відміну від традиційних холодильників, вологість повітря в холодильнику із системою NoFrost постійно збирається в центральному холодильному пристрої, регулярно розморожується автоматично. Конденсат, що утворюється просто виводиться назовні з холодильника, де він потім випаровується. У такий спосіб, система NoFrost постійно позбавляє Ваш холодильник льоду, а Вас потреби розморожувати вручну. Зате можна насолодитися смачним морозивом.
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 186 х 60 х 66 см |
| Вага | 70 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | KGN |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 357 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 237 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 260 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Удароміцне скло, 4 шт. (2 переставляються за висотою) |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 14 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.